Tüm Birimler - Kayıtlı Telefonlar Listesi

Birimi İsim Telefon
AKSARAY BELEDİYESİ ADRESİ Zincirli Mahallesi 44. Cadde No : 55 68100/AKSARAY 03822135492
Aksaray Belediyesi Aksaray Belediyesi 03822135493
Aksaray Belediyesi Aksaray Belediyesi 03822135494
Aksaray Belediyesi Aksaray Belediyesi 03822135492
Aksaray Belediyesi Su Arıza 185
Aksaray Belediyesi İtfaiye 03822135495
Aksaray Belediyesi Cenaze İşleri 188
Aksaray Belediyesi Toplu Ulaşım 03822161616
Aksaray Belediyesi Kanalizasyon 03822159999
Vezne 6 Yaşar SEZER 136
Tahsilat Şefliği Mustafa Can 144
Tahsilat İlyas SEVGİÇ 140
Ç.T.V Rasime KARADENİZ 142
Ç.T.V Canan USLU 139
Tahsilat Hasan KOÇPINAR 346
Müracat Nurgül SÖKMEN 325
Kent Servisi Zeynep Başol 366
Kent Servisi Eşe Özkek 367
Kent Servisi Sümeyye Akyüz 368
Kent Servisi Ümmühanı 369
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ Bahtiyar BAKAR 106
Başkanlık Sekreterliği Büşra SÖZERİM 106
Başkanlık Sekreterliği Demet ÖZCAN 107
Başkanlık ŞÖFÖR  Ali Aslan 107
başkanlık Odacı Hakan Kamaşmaz 107
Koruma Şamil Elibal 108
ZABITA MÜDÜRÜ Engin ET 309
Zabıta Şefliği Selma Çakmak 310
Zabıta Şefliği 313
Günebakan Sevil Çalışkan 315
Zabıta Amirliği M.Duru- S.ÇAKMAK 311
Zabıta Ruhsat  Bürosu Hatice Koyuncu 262
ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ Hurşit BOZKURT 327
Basın Şefliği Savaş Ulukaya 259
Basın Şefliği Hasan TEVATIR 264
Basın Şefliği Rafet Açıkgöz 267
Basın Şefliği Hasan Tevatır 268
Fen İşleri Müd Süleyman ÇALIŞKAN 111
Fen İşleri Kalem Funda BİÇKİN 114
Fen İşleri Kalem Fatih AKYÜZ 113
Fen İşleri Kalem Süleyman ÇALIŞKAN 115
Fen İşleri Kalem Ersin Aslan 212
Çay Ocağı 344
Başkan Yardımcısı Süleyman CANBULUT 109
Başkan Yardımcısı Sekreteri Rahime Uğurlu 109
Başkan Yardımcısı Sekreteri Sibel Polat 110
Başkan yardımcıları şöför Yasin Serin 351
Başkan yardımcıları şöför Mustafa Şahin 351
Başkan yardımcıları şöför Mehmet Koçak 351
Başkan yardımcıları odacı M Akif Noyan 351
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Filiz BOZ 298-299
Yazı İşleri Kalemi Döndü TAV 306
Yazı İşleri Kalemi Seçil AKIN 307
Yazı İşleri Kalemi Sultan KARAKOR 305
Yazı İşleri Kalemi Muhammet Doğanay 302
Yazı İşleri Kalemi Fatma Çiğdem 308
Hukuk İşleri Müdürü Ahmet Kanat 360
Hukuk Müşaviri Ahmet Akbaba 361
SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ Fatih Çiçek 03822131244
İNSAN KAYN.VE EĞT.MD. Nagihan KARAÇAM 170
İns.Kayn. ve Eğt.Md. Kalemi Cemile Alınak 174
İns.Kayn. ve Eğt.Md. Kalemi Fatih Yıldız 175
Ambar Ayniyat Semih KULAK 138
Ambar Ayniyat Mustafa KALAN 141
İMAR MÜDÜRÜ Gürkan ÇOBAN 252
İmar Kalemi İlyas SARIKAYA 195
İmar Kalemi Dilek DOĞAN 196
Şehir Plancısı Hayriye ALTINTAŞ 200
Harita Şefliği Mehmet ŞANLITÜRK 201
Jeoloji Yük. Mühendisi Esma Hatun TAŞPINAR 186
Jeoloji Yük. Mühendisi Meral TEKE ENGİN 205
Mimar Merve KÜÇÜKER 206
İmar Şefliği Gülden KILIÇ 223
Ruhsat Kontrol H.Hüseyin ÇOBAN 209
İmar Uygulama Nedim DENİZ 210
İmar Uygulama Cemal Aslan 225
İmar Şefliği Ceren ÖZTÜRK 221
İmar Şefliği Rabia Tüfekli 222
İmar Şefliği Didem DEMİRTAŞ 207
İmar Şefliği Burçin Bal 232
KENTSEL TASARIM MÜDÜRÜ Vehbi Gümüşsoy 272
Telefon Tamircisi Ruhi VATANDAŞ 338
Bilgi İşlem Sami Koca 233
Bilgi İşlem Müdürü Halil Avcıoğlu 282
Bilgisayar Teknik Servis İsmail Kaya 236
Tabiblik.Hemşire Hatice DOKUZ-Yasemin 342
Sağlık İşleri Kalemi Saadet 293
Elektrik Teknisyeni Mehmet 337
Santral Aslıhan Hilal Aydın 100
Çağrı Merkezi Ekrem Karacan 390
Ulaşım Hizmetleri Makine Müh. İ.Fatih Akyüz 233
İmar ve Şehircilik Müdürlüğün'de Elektrik Müh. Zeyid DÜZGÜN 248
5.KAT AD SOYAD DAHİLİ
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Kalemi Oktay Özgen 174
Jeoloji Müh. İbrahim Edhem AYDIN 182
İnşaat Kontrol A.Kerim KELEŞ 220
İnşaat Kontrol Fevzi MENGİ 203
SU VE KANALİZASYON MÜDÜRÜ Mustafa SEÇKİN 145
İşletme Şef Bekir DUMAN 148
Vezne 5 Gökhan  137
Vezne 3 İsmail BALCI 133
Vezne 2 Mehmet Topacık 132
Vezne 1 Memiş DEVECİ 134
Abone Vezne Seyfettin ARKAÇ 135
Emlak  Servisi ( BEYAN ) Nail ERİŞ 131
Emlak Servisi ( BORÇ SORGULAMA ) Rasime KARADENİZ 142
Emlak Servisi ( ÇTV ) Canan USLU 139
18.Madde Ç.T.V Nermın ÇAMKERTEN 128
Mali Hizmetler Kalemi Hatice AYDIN CUYDUR 123
Mali Hizmetler Kalemi Nalan GÜNAY 126
MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ Mesut ÇELİK 124-125
Akıllı Saat Akıllı Saat 329
Su Kanalizasyon Ahmet TATLI 163
Su Tahakkuk Semiha Özkan 159
Yazı İşleri Kalemi Canay KILIÇ 304
Kanalizasyon Bürosu Süleyman ERGİN 158
Su  Bürosu Fikret SARIKAYA 155
Kanalizasyon Bürosu Fikret DAĞ 152
Kesme- Bağlama Kemal SEÇKİN 156
Su Abone Bilgehan ARIBAŞ 160
Su Abone Nedim-Adem-Ahmet 153
İşletme Yazı İşleri Sultan USKUN 150
Kentsel Tasarım-Mühendis Esma Taşpınar 186
İnşaat Kontrol Abdulkadir KARSANDI 220
Numarataj Şefliği Gül Çalışkan 251
Adres Bilgi Sistemi Mustafa İlbasan 364
Arşiv 216-244
Endeks Okuma 155
Yemekhane 193
Bilgi İşlem Teknik Servis Volkan Öztürk 235
Nikah Memurluğu Turgut CEYLAN 03822126005
Bilgi İşlem Teknik Servis Mehmet Altınpınar 236
Elektrik Teknisyeni Recep Kılıç 337
Santral Reyhan ACAR 101
Santral Vahide BOZLAK 104
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Kalemi Özden Özilli 175
Ulaşım Hizmetleri Kalemi Sümeyra Koyuncu 328
Basın Şefliği Yeşim Koyuncu Çelik 268
Fen İşleri Kalem Yakup Akpınar 212
Fen İşleri Kalemi Önder Durmaz 212
Medya Takip Bahattin AY 303
Müracat H.ibrahim Ören 325
Zabıta Ruhsat  Bürosu Cemile Darılmaz 312
Zabıta Ruhsat  Bürosu Rahşan SALTIK 353
İskan Yavuz BAKIR 247
İskan Yasin Dökmez 248
İskan İbrahim Tan 229
İskan Gürkan Çoban 206
İskan Ahmet KARAMAN 231
Kent Bilgi Numarataj Şefliği Mahmut Özatlı 217
Kent Bilgi Numarataj Şefliği Didem Demirtaş 207
Kent Bilgi Numarataj Şefliği Sevinç Baran 211
Kent Bilgi Numarataj Şefliği Ferhat Baran 208
Harita Şefliği Mehmet Sarı 199
Harita Şefliği Üçler Görgülü 202
Mühendis-İnşaat Kontral Yılmaz Kurtulmuş 207
Mühendis-İnşaat Kontral Fikri Mercan 230
Mühendis-İnşaat Kontral Engin Ayverdi 181
Destek Hizmetleri Müdürü Ali Arı 191
İmar - Tahsis Belgesi Sorumlusu Ahmet Arıbaş 237
Destek Hizmetleri Kalemi Mustafa Güçlüsan 190
Veteriner Kalemi Saadet Bektaş 293
Adres Bilgi Sistemi Ali Mutlu 243
Adres Bilgi Sistemi Salih Elçi 213
Adres Bilgi Sistemi Serkan Sürekçi 365
İmar ve Şehircilik Müdürlüğün'de Mimar Merve Küçüker ANTEP 206
Kentsel Tasarım Raşit Topçu 321
Destek Hizmetleri Kalemi Havva Mutlu 189
Günebakan Sevil ÇALIŞKAN 315
İşletme İştirakler Müdürü Tarık Gümüşsoy 204
İşletme İştirakler Kalemi Sahibe Kulak 277
İşletme İştirakler Kalemi Kemal 276
Endeks Düzeltme Adem DAĞLI 157
Arşiv Mustafa Karatay 244
Arşiv Cemil YILMAZ 216
Temizlik İşleri Kalemi Ömer Bölükmeşe 286
Yıkım Kaçak Yapı Osman ERMİŞ 241
Özel Kalem Mail Adresi ozelkalem@aksaray.bel.tr 106
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü 03822030112
Endeks Düzeltme Tuğba YILDIRIM 149
Bel.TV Dilek GÖK 373
Bel.TV Serhat IŞIKTAN 377
Bilgiişlem Kalemi Mukadder AKÇA 235
Destek Hizmetleri Kalemi Mustafa GÜÇLÜSAN 190
Destek Hizmetleri Kalemi Havva MUTLU 189
Fen İşleri Kalemi Fatma ALTINIŞIK 113
Fen İşleri Kalemi ( İHALE ) Murat MUSAOĞLU 117
Başkan Yardımcısı Güven KEMERKAYA 109
Medya Takip Sümeyye ÖZYÖN 303
Başkan Yardımcısı Mustafa KARAHANCI 109
Başkan Yardımcısı Serdar BAYDAR 109
191 kayıt listelendi.