Tüm Birimler - Kayıtlı Telefonlar Listesi

Birimi İsim Telefon
Aksaray Belediyesi Aksaray Belediyesi 03822135493
Aksaray Belediyesi Aksaray Belediyesi 03822135494
Aksaray Belediyesi Aksaray Belediyesi 03822135492
Aksaray Belediyesi Su Arıza 185
Aksaray Belediyesi İtfaiye 110
Aksaray Belediyesi Cenaze İşleri 188
Aksaray Belediyesi Toplu Ulaşım 03822161616
Aksaray Belediyesi Kanalizasyon 03822159999
Vezne 6 Yaşar SEZER 136
Tahsilat Şefliği Mustafa Can 144
Tahsilat İlyas SEVGİÇ 140
Ç.T.V Rasime KARADENİZ 142
Ç.T.V Canan USLU 139
Tahsilat Hasan KOÇPINAR 346
Müracat Büşra Sözeriyim 325
Kent Servisi Zeynep Başol 366
Kent Servisi Eşe Özkek 367
Kent Servisi Sümeyye Akyüz 368
Kent Servisi Ümmühanı 369
ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ Bahtiyar BAKAR 106
Başkanlık Sekreterliği Nazende Müjdeci 106
Başkanlık Sekreterliği Ümran Yücel 107
Başkanlık ŞÖFÖR  Ali Aslan 107
başkanlık Odacı Hakan Kamaşmaz 107
Başkanlık Odacı Mustafa Varlı 107
Koruma Şamil Elibal 108
ZABITA MÜDÜRÜ Engin ET 309
Zabıta Şefliği Selma Çakmak 310
Zabıta Şefliği 313
Günebakan Sevil Çalışkan 315
Zabıta Amirliği M.Duru- S.ÇAKMAK 311
Zabıta Ruhsat  Bürosu Hatice Koyuncu 262
ULAŞIM HİZMETLERİ MÜDÜRÜ Ali AKAY 327
Ulaşım Hizmetleri Kalemi Hurşit Bozkurt 328
Basın Şefliği Savaş Ulukaya 259
Basın Şefliği Erkan Parlak 264
Basın Şefliği Rafet Açıkgöz 267
Basın Şefliği Hasan Tevatır 268
Fen İşleri Müd Semih ALTINIŞIK 111
Fen İşleri Kalem Funda BİÇKİN 114
Fen İşleri Kalem Fatih AKYÜZ 113
Fen İşleri Kalem Süleyman ÇALIŞKAN 115
Fen İşleri Kalem Ersin Aslan 212
Çay Ocağı 344
Başkan Yardımcısı Süleyman CANBULUT 109
Başkan Yardımcısı Sekreteri Rahime Uğurlu 109
Başkan Yardımcısı Sekreteri Sibel Polat 110
Başkan yardımcıları şöför Yasin Serin 351
Başkan yardımcıları şöför Mustafa Şahin 351
Başkan yardımcıları şöför Mehmet Koçak 351
Başkan yardımcıları odacı M Akif Noyan 351
YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ Filiz BOZ 298-299
Yazı İşleri Kalemi Döndü TAV 306
Yazı İşleri Kalemi Seçil AKIN 307
Yazı İşleri Kalemi Sultan KARAKOR 305
Yazı İşleri Kalemi Muhammet Doğanay 302
Yazı İşleri Kalemi Fatma Çiğdem 308
Hukuk İşleri Müdürü Ahmet Kanat 360
Hukuk Müşaviri Ahmet Akbaba 361
SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ Fatih Çiçek 292
SOSYAL İŞLER MÜDÜRÜ Şehnaz Ünsal 359
İNSAN KAYN.VE EĞT.MD. Akif KILIÇ 170
İns.Kayn. ve Eğt.Md. Kalemi Cemile Alınak 174
İns.Kayn. ve Eğt.Md. Kalemi Nagihan Karaçam 175
İns.Kayn. ve Eğt.Md. Kalemi Fatih Yıldız 175
Ambar Ayniyat Semih KULAK 138
Ambar Ayniyat Mustafa KALAN 141
İMAR MÜDÜRÜ Ömer Çam 197
İmar Kalemi İlyas SARIKAYA 195
İmar Kalemi Dilek DOĞAN 196
Şehir Plancısı Hayriye ALTINTAŞ 200
Harita Şefliği Mehmet ŞANLITÜRK 201
Kontrol Mühendisleri Süleyman Çalışkan 115
Jeoloji Yük. Mühendisi Esma Hatun TAŞPINAR 186
Jeoloji Yük. Mühendisi Meral TEKE ENGİN 205
Mimar Gürkan ÇOBAN 206
jeoloji Mühendisi Yılmaz KURTULMUŞ 207
Ruhsat Kontrol H.Hüseyin ÇOBAN 209
İmar Uygulama Nedim DENİZ 210
İmar Uygulama Nusret AKTAN 211
İmar Uygulama Makbule Tanırlı 214
İmar Uygulama Cemal Aslan 226
İmar Şefliği Ceren ÖZTÜRK 221
İmar Şefliği Rabia Tüfekli 222
İmar Şefliği Didem DEMİRTAŞ 223
İmar Şefliği Fatih YAR 225
İmar Şefliği Safiye KASAL 227
İmar Şefliği 230
İmar Şefliği Burçin Bal 232
İmar Şefliği 228
Plan ve Proje Müdürlüğü Ömer ÇAM 252
KENTSEL TASARIM MÜDÜRÜ Vehbi Gümüşsoy 226
Telefon Tamircisi Ahmet TOKYAY 338
Kent Bilgi Numarataj Şefliği Bayram KAV 250
Çay Ocağı 343
Kentsel Tasarım Raşit 321
Bilgi İşlem Sami Koca 233
Bilgi İşlem Halil Avcıoğlu 234
Bilgisayar Teknik Servis İsmail Kaya 235
Tabiblik.Hemşire Hatice DOKUZ-Yasemin 342
Sağlık İşleri Kalemi Saadet 293
Elektrik Teknisyeni Mehmet 337
Santral Aslıhan Hilal Aydın 100
Çağrı Merkezi Ekrem Karacan 390
Ulaşım Hizmetleri Makine Müh. İ.Fatih Akyüz 282
Ulaşım Hizmetleri Elektrik Müh. Zeyid DÜZGÜN 282
5.KAT AD SOYAD DAHİLİ
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Kalemi Oktay Özgen 174
Jeoloji Müh. İbrahim Edhem AYDIN 182
İnşaat Kontrol A.Kerim KELEŞ 220
İnşaat Kontrol Fevzi MENGİ 203
SU VE KANALİZASYON MÜDÜRÜ Yusuf Aslan 145
Su ve Kanalizasyon Md.Yrd. Mustafa SEÇKİN 147
İşletme Şef Bekir DUMAN 148
Endeks Okuma İzzet ÇEKİÇ 155
Vezne 5 Gökhan  137
Vezne 3 İsmail BALCI 133
Vezne 2 Mehmet Topacık 132
Vezne 1 Memiş DEVECİ 134
Abone Vezne Seyfettin ARKAÇ 135
Emlak  Servisi Nail ERİŞ 129
Emlak Servisi 131
Emlak Servisi Ünal VAROL 130
18.Madde Ç.T.V Nermın ÇAMKERTEN 128
Mali Hizmetler Kalemi Hatice AYDIN CUYDUR 123
Mali Hizmetler Kalemi Necla SARI 143
Mali Hizmetler Kalemi Cüneyt TOK 127
Mali Hizmetler Kalemi Nalan GÜNAY 126
MALİ HİZMETLER MÜDÜRÜ Mesut ÇELİK 124-125
Akıllı Saat Akıllı Saat 329
Su Kanalizasyon Ahmet TATLI 163
Su Tahakkuk Üzeyir 161
Su Tahakkuk Semiha Özkan 159
Yazı İşleri Kalemi Betül Köymen 304
Kanalizasyon Bürosu Süleyman ERGİN 158
Su  Bürosu Fikret SARIKAYA 162
Kanalizasyon Bürosu Fikret DAĞ 152
Kesme- Bağlama Kemal SEÇKİN 156
Su Abone 160
Su Abone Bilgehan ARIBAŞ 160
Su Abone Nedim-Adem-Ahmet 153
Su Tahakkuk Gülşen ÇİTKEN 151
İşletme Yazı İşleri Sultan USKUN 150
Kentsel Tasarım-Mühendis Esma Taşpınar 186
İnşaat Kontrol Abdulkadir KARSANDI 220
Numarataj Şefliği Gül Çalışkan 245
Adres Bilgi Sistemi Mustafa İlbasan 364
Arşiv 216-244
Endeks Okuma 155
Yemekhane 193
Bilgi İşlem Teknik Servis Volkan Öztürk 235
Nikah Memurluğu Turgut CEYLAN 03822126005
Bilgi İşlem Teknik Servis Mehmet Altınpınar 236
Elektrik Teknisyeni Recep Kılıç 337
Santral Ayten Örs 101
Santral Fatma Canbulut 104
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Kalemi Özden Özilli 175
Ulaşım Hizmetleri Kalemi Sümeyra Koyuncu 328
Basın Şefliği Yeşim Koyuncu Çelik 264
Fen İşleri Kalem Yakup Akpınar 212
Fen İşleri Kalemi Önder Durmaz 212
Başkan yardımcıları şöför Mahmut Gök 351
Müracat H.ibrahim Ören 325
Zabıta Ruhsat  Bürosu Cemile Darılmaz 312
Zabıta Ruhsat  Bürosu Rahşan SALTIK 353
İskan Ramazan Özbek 247
İskan Yasin Dökmez 248
İskan İbrahim Tan 229
İskan Gürkan Çoban 206
İskan Koray Batur 231
Kent Bilgi Numarataj Şefliği Mahmut Özatlı 217
Kent Bilgi Numarataj Şefliği Didem Demirtaş 251
Kent Bilgi Numarataj Şefliği Sevinç Baran 211
Kent Bilgi Numarataj Şefliği Ferhat Baran 208
Harita Şefliği Makbule Yar 214
Harita Şefliği Mehmet Sarı 199
Harita Şefliği Üçler Görgülü 202
Mühendis-İnşaat Kontral Yılmaz Kurtulmuş 207
Mühendis-İnşaat Kontral Fatih Yar 184
Mühendis-İnşaat Kontral Safiye Kasal 227
Mühendis-İnşaat Kontral Fikri Mercan 230
Mühendis-İnşaat Kontral Engin Ayverdi 181
Destek Hizmetleri Müdürü Ali Arı 191
Mühendis-İnşaat Kontral Ahmet Arıbaş 237
Destek Hizmetleri Kalemi Mustafa Güçlüsan 190
Veteriner Kalemi Saadet Bektaş 293
Adres Bilgi Sistemi Ali Mutlu 243
Adres Bilgi Sistemi Salih Elçi 213
Adres Bilgi Sistemi Serkan Sürekçi 365
Kentsel Tasarım-Mimar Merve Küçüker ANTEP 185
Kentsel Tasarım Raşit Topçu 321
Kentsel Tasarım Murat Musaoğlu 194
Kentsel Tasarım Üzeyir Berk 280
Destek Hizmetleri Kalemi Havva Mutlu 189
Günebakan Mukadder Akça 316
İşletme İştirakler Müdürü Tarık Gümüşsoy 204
İşletme İştirakler Kalemi Sahibe Kulak 277
İşletme İştirakler Kalemi Kemal 276
İş Sağlığı Uzmanı Duygu 284
Endeks Okuma Halil Tutar 157
Arşiv Mustafa Karatay 244
Arşiv Erdem İlhan 216
Temizlik İşleri Kalemi Ömer Bölükmeşe 286
Sivil Savunma Cemil Yılmaz 277
Yıkım Kaçak Yapı Osman 241
Özel Kalem Mail Adresi [email protected] 106
Başkan Yardımcısı Güven KEMERKAYA 109
Başkan Yardımcısı Mustafa KARAHANCI 109
Başkan Yardımcısı Serdar BAYDAR 109
209 kayıt listelendi.